שכונת רמת הדר – הוד השרון

שכונת רמת הדר - יוקרה וצביון כפרי בהוד-השרון

משפחות רבות המעוניינות להתגורר באזור מרכזי ושקט מגיעות אל הוד השרון ששינתה את פניה במהלך השנים האחרונות והפכה ליעד מגורים פופולרי במיוחד למשפרי דיור ולמחפשי איכות חיים. הבנייה המואצת, האירועים החברתיים, אזור התעשייה, השטחים הירוקים ובתי הספר הרבים שכוללים בתי ספר יסודיים, חטיבות ותיכונים הם רק חלק מהגורמים לבחירה בהוד השרון כיעד מועדף על משפחות המחפשות איכות חיים. בין השכונות היוקרתיות בעיר ניתן למצוא את רמת הדר שמשלבת את הטוב מכל העולמות - גם צביון כפרי וגם יוקרה מאופקת.

רמת הדר, השכונה המושלמת למחפשי איכות חיים

שכונת רמת הדר הנה שכונה מקסימה בעלת צביון כפרי. זוהי אחת מן השכונות הכי מבוקשות ויוקרתיות בהוד השרון ומהווה אבן שואבת למשפרי דיור ומשפחות המחפשות מגורים ברמה גבוהה. קירבתה לפארק ארבע עונות, הספורטן והספורטק, וכן הקירבה לקניון מרגליות  מעלה את יוקרתה.

במהלך השנים הוקמו בה שכונות חדשות  כעפרון, תל דן, גרינברג. בשכונה מוסדות חינוך רבים מגיל גן, דרך בית הספר היסודי רבין וכלה בתיכון הדרים, שנחשב לתיכון בין המובילים בהוד השרון כולה. רוב הבתים בשכונה צמודי קרקע, ומיעוט של בתי דירות, רובם חדשים ביותר, בנויים כבנייני בוטיק (מעט דיירים במבנים נמוכי קומה).

בשל יתרונותיה הרבים של השכונה, היא מושכת משפחות מבוססות רבות המעוניינות לגדל את ילדיהן בסביבה נעימה ומתפתחת. כמו כן, מגיעות לשכונה משפחות שמעוניינות לשפר דיור ולהינות מאיכות חיים משופרת ותשתיות מתקדמות לרווחת התושב. לצד המשפחות הצעירות מתגוררים בשכונה גם תושבים מבוגרים וותיקים ומעניקים לשכונה את הגוון והתמהיל האנושי הייחודי לה. בחלק מן השכונות ברמת הדר פועלים ועדים שכונתיים והיא מושכת אליה הרבה זוגות צעירים המגיעים מתל אביב, רמת אביב וגבעתיים.

תשתית התחבורה הציבורית מצויינת ומקיפה את כל השכונה, מגיעה למרכז העיר וגם לתחנת הרכבת סוקולוב בהוד השרון.

מעוניינים לגור ברמת-הדר? אני כאן עבורכם

אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל"ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה.

לא ניתן לפרסם תגובות