שכונת רמתיים – הוד השרון

שכונת רמתיים - להיות קרובים למרכז העניינים

תודות לתנופת הבנייה המואצת בשנים האחרונות שהעלתה את כמות הבתים הפרטיים והדירות באזור, הוד השרון הפכה לעיר מבוקשת במיוחד, בעיקר בקרב אנשים שמעוניינים לגדל ילדים וליהנות משילוב מוצלח של עיר מתפתחת אשר שומרת על אווירה כפרית וצביון ייחודי.

הפרויקטים החדשים שבוצעו על ידי קבלנים מקצועיים יצרו שפע אפשרויות מגורים, ביניהן דירות בנות 4-5 חדרים, בתים פרטיים ופנטהאוזים מפוארים, כאשר ביחס לאזורים מבוקשים אחרים בישראל מחירי הדירות החדשות והבתים סבירים ביחס לתמורה ומהווים חלופה נדל"נית ראשונה במעלה.

שכונת רמתיים - נגישות ונוחות הם שם המשחק

יתרונה של שכונת רמתיים הוא בקירבתה למרכז העיר וכיום מתגוררת בה אוכלוסייה מבוססת המחפשת קצב חיים עירוני תוסס לצד חיי קהילה. ברחבי השכונה קיימת פעילות חברתית ענפה של תנועות נוער, בתי כנסת, גנים ומוסדות ציבוריים שונים. בשכונה יש מספר גינות נוי ושעשועים לילדים בעלות צביון כפרי ומקסים. בשנים האחרונות החלה מגמת בנייה של מגדלי דירות, מה שמביא להתחדשות של אוכלוסייה צעירה ומבוססת במרכז העיר.

השכונה מתאפיינת בבנייה חדשה לא מעטה לצד בניינים ותיקים והתחדשות עירונית וכן  בניינים רבים בה נכנסים לתהליכי תמ"א אשר 38 ישביחו בה את ערך הנכסים בטווח הארוך. האוכלוסייה במקום מעורבת, מבוגרים וצעירים גם יחד הנהנים מהקרבה למרכז העיר בה ניתן למצוא מסעדות ובתי קפה מצליחים.במרכז העיר חנייה מוסדרת באמצעות מגרשי חנייה ותווים חניה אזוריים לתושבי המקום.

התחבורה הציבורית ממרכז העיר מצוינת לכל הארץ. הוד-השרון מהווה עורק תחבורה ראשי מצפון עד ירושלים, כולל תחבורה ציבורית זמינה עד לרכבת הוד השרון וכן לערים הסמוכות להוד השרון: כפר סבא, רעננה ופתח תקווה. ברכב, היציאה לעורקי התחבורה הראשיים נוחה ומאפשרת גישה מהירה לכל איזור השרון והמרכז.

מחפשים דירה ברמתיים? תנו לי ללוות אתכם בדרך לבית החדש שלכם

אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל"ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה.

 

לא ניתן לפרסם תגובות