שכונת הפרחים – הוד השרון

שכונת הפרחים – שכונה שפשוט כיף לגור בה

הוד-השרון הפכה בשנים האחרונות לעיר מבוקשת במיוחד על ידי צעירים ובעלי משפחות וכן על ידי משפרי דיור המחפשים איכות חיים עירונית לצד צביון כפרי נינוח ושליו. עיריית הוד-השרון משקיעה מאמצים נכרים ויוצרת עבור תושבי המקום אווירה מושלמת המשלבת בין הישן והחדש ובין העיר והכפר, כך שאם התלבטתם בשלב כלשהו במהלך חייכם ותהיתם היכן אתם מעדיפים לגור, בעיר או בכפר, הרי שהיום כבר לא צריך להחליט שכן ניתן ליהנות מכל העולמות במקום אחד.

בהוד השרון ניתן ליהנות מכל השירותים ולא לוותר על בתי ספר, גני ילדים, תיכונים וחטיבות, קניונים, פעילויות ספורטיביות, תנועות נוער, קרבה לערים המרכזיות: הרצליה, כפר סבא, פתח תקווה ורעננה וכמובן תל-אביב שמספקות מקומות עבודה רבים ומרכזי קניות ושפע מוסדות בילוי ותרבות נוספים.

בין השכונות המיוחדות בהוד השרון ניתן למצוא את שכונת הפרחים שלא רק נשמעת רעננה ומזמינה אלא גם מעניקה תחושה ייחודית לתושבי המקום.

מה יש בה – בשכונת הפרחים של הוד השרון?

בשכונת הפרחים תוכלו למצוא משפחות מגובשות שנהנות מכל העולמות. ממגורים בבתים צמודי קרקע ובנייני בוטיק, שכנות בסמיכות למשפחות צעירות, מוועד שמציע שפע פעילויות תרבות, חגיגת חגים שונים (ביניהם: חגיגת יום העצמאות, הדלקת נרות שכונתית ומסיבות פורים וטו בשבת) ופועל למען החינוך ושיפור התשתיות, מקירבה לפארק 4 העונות ומשכונה שמכילה גינות קטנות ונעימות ואלו הם רק חלק מהיתרונות של שכונה איכותית.

בכדי לשמור על צביון השכונה הייחודי ועל איכות החיים של התושבים במקום, נהנית השכונה מגיבוי מלא שמעניקה עיריית הוד השרון אשר דואגת לשיפור מתמיד ולספק מענה עבור בקשות שונות כך שכל תושב יודע וחש בכך שדואגים לצרכיו ויש איגוד ששומר עליו ותורם לאיכות חייו.

שכונת הפרחים - שכונה ששולחת לכם חיבוק

אם אתם מעוניינים ליהנות מחיים בשכונה נעימה שמחבקת את תושביה ודואגת לרווחתם אני ממליצה לכם לשקול רכישת נכס בשכונת הפרחים וליהנות מכל ההטבות שהיא מציעה למתגוררים בה. כיום, ניתן למצוא את הנכס המתאים ביותר בקלות באמצעות איש מקצוע המתמחה בשכונה ויכול לתת לכם הצעות שעונות על הצרכים שלכם ומתאימות לתקציב העומד לרשותכם. אני עומדת כאן לשירותכם.

אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל"ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה יותר.

 

לא ניתן לפרסם תגובות