שכונת גיל עמל – הוד השרון

שכונת גיל עמל – שכונה מתפתחת שצפויה להגיע רחוק

משפחות רבות המעוניינות להתגורר באזור מרכזי אך שקט, ירוק ונינוח מגיעות אל הוד השרון היפה והמזמינה ששינתה את פניה במהלך השנים האחרונות והפכה ליעד מגורים פופולרי במיוחד. הבנייה המואצת, האירועים החברתיים, אזור התעשייה, השטחים הירוקים ובתי הספר הרבים שכוללים בתי ספר יסודיים, חטיבות ותיכונים הם רק חלק מהגורמים לבחירה בהוד השרון כיעד מועדף על צעירים ומשפחות המחפשות איכות חיים. בין השכונות הוותיקות יותר של העיר ניתן למצוא את שכונת גיל עמל שעברה מהפך בשנתיים האחרונות.

גיל עמל – השכונה הוותיקה שלא נשארת מאחור

שכונת גיל עמל הנה שכונה מתפתחת המכילה בעיקר בתים דו משפחתיים קטנים ורחובות מבוקשים במיוחד על ידי קונים פוטנציאליים. במהלך השנים האחרונות נבנו שכונות חדשות ובהן בתים פרטיים משופצים ומעוצבים ומגוון פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי אשר מחדשים את פני השכונה.

בתי הספר המצוינים, גני הילדים, המרכזים הקהילתיים, המכולות, בית הכנסת, המקווה, קופת החולים, הפארקים, הקרבה לאזור התעשייה של כפר סבא וצומת רעננה, הקניון, מרכזי הקניות והסינמה סיטי, הקרבה אל התחבורה הציבורית הנוחה והקרבה לכביש 40, כביש 6 וכביש – 531 מקלים על התושבים ומאפשרים להם ליהנות ממקום מרכזי ונגיש אך בעל אווירה כפרית.

גיל עמל - שכונה שעושה לתושבים רק טוב

רוצים להפוך לחלק בלתי נפרד מהשכונה? זה אפשרי וניתן לעשות זאת אפילו מהר יותר ממה שאתם חושבים

בשל היתרונות הרבים של השכונה היא מושכת צעירים רבים שמעוניינים לגדל את ילדיהם בסביבה נעימה. כמו כן, מגיעות לשכונה משפחות שמעוניינות לשפר דיור ולהינות מאיכות חיים משופרת ותשתיות מתקדמות לרווחת התושב. לצד המשפחות הצעירות מתגוררים בשכונה גם תושבים מבוגרים וותיקים ומעניקים לשכונה את הגוון והתמהיל האנושי הייחודי לה.

האפשרות לשפר את איכות החיים ולהתגורר בשכונה טובה ומתחדשת המציעה שפע פתרונות דיור במחירים סבירים הנו יעד בר השגה כיום. על ידי קבלת סיוע מאיש מקצוע ואמין המכיר את המקום בצורה הטובה ביותר גם אתם תוכלו ליהנות מאיכות החיים וחוויית המגורים שיש לשכונת גיל עמל להציע לכם.

אני מזמינה אתכם לפנות אליי ויחד נגשים לכם את החלום לגור בסביבת מגורים שקטה ואיכותית בשכונת גיל עמל שבהוד השרון.

לא ניתן לפרסם תגובות