מתחם 200 – הוד השרון

מתחם 200 בהוד השרון – מקום שמתאים לכולם

אם בוחנים את כל אזור השרון ניתן לראות שהוד השרון נמצאת במקום הראשון מבחינת מספר יחידות הדיור שקיבלו אישורי בנייה. כבר בשנת 2015 אושרו בהוד השרון בנייתן של כ- 5778 דירות חדשות ושפע משקיעים ומתעניינים החלו לראות את הפוטנציאל שקיים בה, שבימים אלו הופך את הוד-השרון לפנינת נדל"ן ואבן שואבת למחפשי דיור ונכסים אטרקטיביים.

האנשים שמגלים בהוד השרון עניין רואים את היקפי הבנייה והשילוב הנפלא של מקום רוגע וירוק הקרוב מרחק נסיעה קצר לחוף הים ובנוסף מרכזי ונגיש לצירי תנועה ראשיים שכוללים את הכבישים: 531, 6 ,5, ו-4 ותחנות הרכבת. העיר ממוקמת במרחק קצר מערים המרכזיות – הרצליה, רעננה, פתח תקווה וכפר סבא ומציעה נגישות מלאה ונוחה למרכזי התעסוקה, הפנאי והבילוי של איזור המרכז והשרון.

כחלק מתפיסת איכות החיים של הוד-השרון, נסללו בעיר שבילי אופניים שמאפשרים לתושבים לנוע במהירות ממקום למקום וליהנות מפעילות ספורטיבית בריאה וממריצה אשר אינה מגבירה את זיהום האוויר ותורמת לערכי הערים הירוקות.

בכל הנוגע לגידול ילדים, ניתן לראות שהוד השרון מציעה לתושבים מגוון מוסדות חינוך מתקדמים שכן היא כוללת כ- 69 גנים, 10 בתי ספר יסודיים, שלוש חטיבות ביניים וארבעה תיכונים ולא מוותרת על מגוון פעילויות ואירועי תרבות. עושר תרבותי וחינוכי אשר הופכים את הוד השרון למקום נפלא לגדל בו ילדים. בין האזורים המבוקשים שזוכים להתעניינות רבה מצד משפרי דיור ומחפשי דירות מגורים  ניתן לציין את מתחם 200.

מי אתה מתחם 200?

מתחם 200 הוא אחד האזורים המבוקשים בהוד השרון. לאחרונה נרכשו במקום דירות רבות על ידי זוגות צעירים עם ילדים וזוגות מבוגרים שמעוניינים לגור במקום פסטורלי ושקט שמשלב בין כל העולמות – בין העיר ובין הכפר.

במרכז השכונה בת ה-15 שנים בלבד נמצא פארק ירוק ונעים שמתאים למשחקי ילדים ולתושבים שמעוניינים לנוח ולהירגע. כמו כן, המתחם נמצא בקרבת גנים ובתי ספר איכותיים וחדשים, כולל בית ספר תיכון.

השילוב המוצלח בין האוכלוסייה האיכותית, מוסדות הלימוד הרבים, הצביון הקהילתי, החניונים, התחבורה הציבורית הקרובה והתכנונים הרבים שעתידים לבוא בהמשך, ביניהם: קניון מסחרי קטן, מתחם קניות ומסעדות מאפשרים למתגוררים ליהנות מחיים שקטים ומלאי רווחה ונחת – וזהו בדיוק השילוב המושלם אשר הופך את מתחם 200 לאופציית מגורים אטרקטיבית במיוחד באיזור השרון.

אם גם אתם שוקלים לקנות את הדירה הבאה שלכם במתחם 200 אני מזמינה אתכם להתייעץ איתי

ולהיעזר בניסיון הרב שצברתי במכירת דירות במתחם מבוקש זה. אני מתמחה בנדל"ן בהוד-השרון וסביבותיה ואשמח ללוות אתכם בתהליך בצורה מקצועית כך שלכם יהיה ראש שקט ואת הידיעה שעשיתם את הבחירה הנכונה.

לא ניתן לפרסם תגובות