מתחם 1200 – הוד השרון

נא להכיר - מתחם 1200 החדש בהוד השרון

הוד-השרון הנה אחת הערים המתפתחות ביותר ומציגה קצב מואץ של בנייה וכניסתן של אוכלוסיות חזקות למתחמי המגורים המתקדמים שלה. בין השכונות החזקות והאיכותיות בהוד השרון המתפתחת תוכלו למצוא את מתחם 1200.

מתחם 1200 ממוקם באזור הצפון- מזרחי של הוד השרון. עד שנת 2018 צפויות להבנות בשכונה כ- 2,300 יחידות דיור וכבר היום ניתן לראות כי האוכלוסייה המתגוררת בה שייכת למעמד הבינוני והגבוה, כאשר רוב רוכשי הדירות הנם זוגות צעירים ומשפרי דיור ומגיעים ממתחם 200, כפר סבא, הוד השרון והסביבה.

השכונה נמצאת בהתהוות ותכלול רק מגדלים גבוהים בני 14-18 קומות, כשחלק מהדירות ישקיפו אל עבר נוף פתוח ושטחים ירוקים. חלק מברי המזל שיגורו בדירות יוכלו לפתוח את חלונות ביתם ולשתות את הקפה של הבוקר כשהם משקיפים אל הים.

קניית דירה במתחם 1200 - להכות בברזל בעודו חם

לצד הבניינים הגבוהים והיפים למראה והאווירה המודרנית במקום, שומרת השכונה, ותמשיך לשמור גם בעתיד, על אווירה קהילתית ונעימה שכוללת ועד שכונתי, בתי ספר וגנים קרובים שמקלים על הילדים ועל הוריהם. כמו כן, המתחם קרוב מאוד לצירי התנועה והנו צמוד לתחנת הרכבת סוקולוב של הוד השרון וכן בעל גישה נוחה וקלה אל כביש 6 וכביש 531.

למרות שעדיין לא נבנה בשכונה מרכז מסחרי יכולים התושבים לבצע את הקניות במרכז מגדיאל הסמוך. השכונה קרובה מאוד גם למרכזי הקניות והבידור של העיר כפר סבא וכן גישה מהירה ונוחה לתל אביב ולערים הסמוכות כגון פתח תקווה, הרצליה ורעננה.

כמובן שיש לזכור שהמתחם נמצא עדיין בשלבי התפתחות וצמיחה וצפויים להתבצע בו מגוון שדרוגים ושינויים שייטיבו עם רוכשי דירות היוקרה. בין השינויים הצפויים מתוכננים במקום פארקים ופינות נוי.

מעוניינים לקחת חלק בהצלחה?

הוד השרון נמצאת בתהליכים של שינוי מתמיד, הצערת האוכלוסייה וקליטת אוכלוסיות משפרות דיור חזקות ואיכותיות ממעמד סוציו-אקונומי בינוני-גבוה. אם אתם מעוניינים לשפר את תנאי המגורים שלכם, לגדל את ילדיכם בין משפחות צעירות או פשוט ליהנות ממקום נגיש, יוקרתי ונעים אני מזמינה אתכם ליצור קשר איתי. אני מתמחה בנדל"ן בהוד-השרון והסביבה מבטיחה לכם ליווי לאורך כל הדרך, ראש שקט ומציאת פתרון המתאים בצורה מושלמת לאורח חייכם והתקציב העומד לרשותכם.

אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל"ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה יותר.

לא ניתן לפרסם תגובות