שכונת מגדיאל – הוד השרון

מגדיאל – שכונה וותיקה ומתפתחת

במהלך השנים האחרונות חלו שינויים רבים בתחום הנדל"ן, בעיקר בתחום עליית המחירים ומיקוד בנדל"ן כאפיק השקעה מניב במיוחד. הזינוק במחירי הדיור באיזור המרכז הפך את איזור השרון למוקד אטרקטיבי במיוחד לאוכלוסיות חזקות מהמעמד הבינוני-גבוה המחפשות איכות חיים וחיי קהילה עשירים.

באזור הוד השרון, חלו התפתחויות מעניינות והעיר הפכה לאחת הערים המומלצות ביותר עבור משפחות עם ילדים ואוכלוסייה המעוניינת לשפר דיור. המחיר הסביר ביחס לאזורים אחרים בארץ, מוסדות החינוך, השטחים הירוקים, הקרבה לצירי תנועה ראשיים וקניונים הם רק חלק מהסיבות שהופכות את הוד השרון ליעד אטרקטיבי. בין השכונות האהובות בהוד השרון ניתן לציין את שכונת מגדיאל.

מגדיאל – כשהישן והחדש מתמזגים

מגדיאל הנה אחת השכונות היותר וותיקות של הוד השרון וממוקמת בין המרכז של הוד השרון ובין כפר סבא. המושבה הוקמה בשנת 1924 ובראשיתה הייתה יישוב נפרד אך מאז אותן שנים חלו בה שינויים רבים.

בעקבות השינויים שהשכונה עברה היא הפכה לאחת השכונות המבוקשות ביותר באיזור. הסיבות שגרמו למקום להיות כה מבוקש הן בראש ובראשונה הכספים הרבים שהושקעו בו - שפע הבניינים רבי הקומות שהוקמו, המחיר הסביר שמאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירת ארבעה חדרים בסכום של 1.7 מיליון ₪ בממוצע. מחירים שמאפשרים השקעה נאה ותשואה יפה הם חלק בלתי נפרד מהצלחתה. אל הפרויקטים החדשים יש להוסיף את הקרבה לצירי תנועה ראשיים כגון: כביש 531, כביש 6 ותחנות רכבת הוד השרון וכפר סבא, את בתי הספר האיכותיים, גני השעשועים, הקרבה לערים מרכזיות ולתל אביב ואת האווירה הכפרית שנשמרה – שכן לצד הבנייה שכוללת פרויקטים של תמ"א עדיין יש שטחים חקלאיים וירוק בעיניים. כל המארג המוצלח הזה הופך את השכונה לאהובה במיוחד.

לבצע עסקה משתלמת – לעבור לגור במגדיאל

אם אתם מעוניינים להעתיק את ביתכם למקום חדש ונעים בו תרגישו שאתם גרים באזור כפרי ורגוע אך נמצאים במרכז העניינים, תוכלו לשקול רכישת נכס במגדיאל. השקעה בדירה בשכונה תאפשר לכם לבצע עסקה משתלמת במיוחד ולהתגורר בדירה חדשה שמחירה צפוי לעלות במהלך השנים הבאות.

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ויחד נבחן כיצד תוכלו לרכוש דירה במקום וליהנות מהאווירה ואיכות החיים במקום. אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל"ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה יותר.

לא ניתן לפרסם תגובות