טיפים למכירת דירה

טיפים למכירת דירה

אז החלטתם למכור את הדירה ולהמשיך קדימה לנכס הבא, מזל טוב, כל סוף הוא התחלה חדשה. כעת עולה שאלת מיליון הדולר (תלוי כמה עולה הנכס שלכם…) : "איך לבצע את המכירה?" נראה כי כולם מסביב עוסקים במכירת דירות, קניית דירות השכרות אך איך באמת מבצעים את התהליך? אל דאגה. מיד אתן לכם כמה טיפים למכירת דירה שתהפוך את התהליך לקל יותר.

אז איך מוכרים דירה? הנה כמה טיפים שכדאי לכם להכיר

  • העריכו את שווי הדירה – לא ניתן להעריך את שווי הדירה ללא ידע מקצועי (אפשר אולי לפנטז אך לא די בכך) וכדי לדעת באיזה מחיר תוכלו למכור אותה יהיה עליכם לקבל סיוע משמאי מקרקעין. שמאי המקרקעין יבצע בדיקות שונות וינקוב במחיר האפשרי. לצד הערכת השמאי תוכלו לשוחח עם אנשים שמכרו דירות באזור שלכם או להיעזר באתרים שונים שמציגים את המחירים של דירות שנמכרו לידכם ודומות לדירתכם. בנוסף, ניתן להיעזר בשירותיו של יועץ נדל"ן מקצועי המתמחה באיזור ויוכל לסייע לכם בתהליך המכירה. נקיבה במחיר מדוייק וריאלי רק תסייע לכם לשדר רצינות ולמצוא את הקונים הפוטנציאליים המדוייקים ביותר עבורכם.
  • פרסמו כי הנכס למכירה – כן, זאת נשמעת כמו עצה טריוויאלית אבל היא לב העניין. פרסמו את הדירה שלכם באתרים שונים שעוסקים בנדל"ן כמו: יד 2 ומדלן והיעזרו בכוחו של הפייסבוק שמכיל קבוצות רבות של אנשים שמחפשים דירות. רשמו במודעה את כל הפרטים החשובים של הדירה: את הגודל, הקומה, מספר החדרים, מספר השירותים והמקלחות, המחיר, רשמו אם הדירה מתיווך או ללא תיווך והוסיפו מספר טלפון, תאריך פינוי (הזמן בו תוכלו לפנות את הדירה) ותמונות ברורות שצולמו לאור יום (הקפידו לצלם את הדירה לאחר שסידרתם וניקיתם אותה כך שהיא תראה במיטבה). כמו כן, ספרו למכרים שלכם, לקרובי המשפחה ולקולגות שאתם מעוניינים למכור את הדירה, שיטת ה- "מפה לאוזן" התגלתה לא פעם כיעילה ביותר במקרים אלו.
  • קבלו סיוע ממומחה נדל"ן מקצועי – על מנת לסייע לכם בתהליך ולעבור אותו בצורה מקצועית ובראש שקט ניתן לפנות לאיש נדל"ן מקצועי. איש מקצוע מנוסה יוכל לסייע לכם להגיע לקהל יעד נרחב, לבצע את המכירה במהירות, להעניק לכם טיפים יעילים ולקחת את האחריות על הנושא כך שלא תצטרכו להישאר דבוקים לפלאפון ולפייסבוק. בעת בחירת איש המקצוע, וודאו כי הוא מתמחה באיזור המגורים שלכם ומכיר אותו מלפני ומלפנים. היכרות של איש המקצוע עם איזור הנכס שלכם יאפשר לו לאתר עבורכם את הלקוחות הפוטנציאליים המדויקים ביותר תוך הבלטה של יתרונות הנכס וסביבת המגורים בו הוא ממוקם.
  • בחרו עורך דין מקצועי המתמחה בנדל"ן - מכירת דירה היא תהליך מורכב מבחינה משפטית. על מנת להגיע לתהליך המו"מ מוכנים ובכדי למצות את המקסימום ולהגן על זכויותיכם כמוכרים, בחרו עור דין המתמחה בתחום. עורך דין המומחה בדיני נדל"ן ומקרקעין יבטיח את זכויותיכם כמוכרים ויבהיר לכם את המחויבות שלכם בתהליך.

במידה ותפעלו בצורה נכונה ותדעו כיצד לפרסם את הדירה באופן שיבליט את יתרונותיה, תוכלו לבצע את המכירה בזמן קצר יותר ולהמשיך אל יעדכם הבא במהירות.

מעוניינים למכור את הנכס שלכם באיזור הוד השרון? אני כאן לשירותכם. צרו איתי קשר עוד היום ויחד נוביל את התהליך עד החתימה המוצלחת על חוזה המכירה. אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל"ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה יותר.

לא ניתן לפרסם תגובות