הוד השרון – פנינת נדל”ן אמיתית

הוד השרון- הבחירה הנכונה לנכס הבא שלכם

שוק הנדל”ן הסוער של איזור המרכז, עליית המחירים בשוק הדיור והשיח הציבורי הפעיל על התחום, הביאו לעליות מחירים ומשיכת השוק “למעלה”, כפי שנאמר. יותר ויותר אנשים מחפשים כיום פתרונות דיור שיציעו לא רק מחיר ותמורה הוגנת לכספם אלא גם איכות חיים, חינוך, דרכי גישה נוחות ואפשרויות תעסוקה.

אחת הערים אשר נהנית מפריחת אכלוס והתפתחות מואצת הנה הוד-השרון. אם בוחנים את כל אזור השרון ניתן לראות שהוד השרון נמצאת במקום הראשון מבחינת מספר יחידות הדיור שקיבלו אישורי בנייה. כבר בשנת 2015 אושרו בהוד השרון בנייתן של כ- 5778 דירות חדשות ושפע משקיעים ומתעניינים החלו לראות את הפוטנציאל שקיים בה, שבימים אלו הופך את הוד-השרון לפנינת נדל”ן ואבן שואבת למחפשי דיור ונכסים אטרקטיביים.

האנשים שמגלים בהוד השרון עניין רואים את היקפי הבנייה והשילוב הנפלא של מקום רוגע וירוק הקרוב מרחק נסיעה קצר לחוף הים ובנוסף מרכזי ונגיש לצירי תנועה ראשיים שכוללים את הכבישים: 531, 6 ,5, ו-4 ותחנות הרכבת. העיר ממוקמת במרחק קצר מערים המרכזיות – הרצליה, רעננה, פתח תקווה וכפר סבא ומציעה נגישות מלאה ונוחה למרכזי התעסוקה, הפנאי והבילוי של איזור המרכז והשרון.

כחלק מתפיסת איכות החיים של הוד-השרון, נסללו בעיר שבילי אופניים שמאפשרים לתושבים לנוע במהירות ממקום למקום וליהנות מפעילות ספורטיבית בריאה וממריצה אשר אינה מגבירה את זיהום האוויר ותורמת לערכי הערים הירוקות.

בכל הנוגע לגידול ילדים, ניתן לראות שהוד השרון מציעה לתושבים מגוון מוסדות חינוך מתקדמים שכן היא כוללת כ- 69 גנים, 10 בתי ספר יסודיים, שלוש חטיבות ביניים וארבעה תיכונים ולא מוותרת על מגוון פעילויות ואירועי תרבות. עושר תרבותי וחינוכי אשר הופכים את הוד השרון למקום נפלא לגדל בו ילדים.

השכונות בהוד השרון – איכות חיים ואווירה כפרית לצד מקצב עירוני

בדומה לערים אחרות, הוד-השרון מורכבת ממספר שכונות המציגות תמהיל ייחודי המכיל קצב חיים אורבני תוסס, מוסדות תרבות, בידור ופנאי לצד אווירה כפרית רגועה שהשתמרה לאורך השנים. אופי החיים בשכונות של הוד השרון מתגאה בחיי קהילה עשירים ובעיקר באיכות חיים שנדיר למצוא באיזור המרכז.

לכל שכונה בהוד השרון אופי ייחודי משלה. מגוון השכונות,קרבתן לאזורי בילוי ותרבות ואופי הבנייה של כל אחת מהן הופכת אותן לאזורי מגורים נחשקים למשפחות המבקשות לשדרג את איכות חייהן, למשפרי דיור ולמחפשי נכסים מניבים.

להלן השכונות בהוד השרון:

רמת הדרשכונת נווה הדרשכונת הפרחיםרמתייםמגדיאלמתחם 200מתחם 1200שכונת גיל עמלשכונת נווה נאמן

שוקלים לקנות נכס בהוד השרון?  אתם צריכים יועצת נדל”ן מומחית לצדכם.

הוד השרון נמצאת בתהליכים של שינוי מתמיד, הצערת האוכלוסייה וקליטת אוכלוסיות משפרות דיור חזקות ואיכותיות ממעמד סוציו-אקונומי בינוני-גבוה. אם אתם מעוניינים לשפר את תנאי המגורים שלכם, לגדל את ילדיכם בין משפחות צעירות או פשוט ליהנות ממקום נגיש, יוקרתי ונעים אני מזמינה אתכם ליצור קשר איתי. אני מתמחה בנדל”ן בהוד-השרון והסביבה מבטיחה לכם ליווי לאורך כל הדרך, ראש שקט ומציאת פתרון המתאים בצורה מושלמת לאורח חייכם והתקציב העומד לרשותכם.

אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל”ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה יותר.

צרו איתי קשר ויחד נמצא את הנכס שלכם בהוד השרון – חייגו עכשיו 054-481-4919