נעים להכיר, איריס קוריאט גרינולד - יועצת הנדל"ן שלכם, מומחית להוד-השרון והסביבה.


שמי איריס קוריאט גרינולד, מקצוענית בתחום שיווק הנדל"ן באיזור הוד-השרון והסביבה. את המשרד הקמתי מתוך אמונה כי העיסוק בנדל"ן יכול להיות שונה, אחר. אני מאמינה שחוויית קניית ומכירת נכס, צריכים להיות חוויה נטולת מתחים ככל הניתן על ידי ליווי צמוד והכרות אמיתית עם השטח ותנאי השוק וחתירה בלתי מתפשרת לעסקאות מנצחות לשני הצדדים.

אני פועלת למען לקוחותיי מתוך תשוקה ונתינה. סל השירותים שלי מקיף את הלקוח ומקנה לו את התחושה כי הוא בידיים טובות, שיש מי שעושה איתו את הדרך - לאורך כל הדרך. אני שם משלב חיפוש הנכס ועד מסירת המפתח, תמיד עם חיוך.

חוזקתו של השירות שלי נעוץ בשיתופי הפעולה הרבים וההכרות שלי עם אנשי מקצוע וספקי שירות מובחרים, כל אחד מקצוען בתחומו. זו הסיבה שאני מבטיחה ללקוחותיי חוויית קנייה ומכירה שאין שניה לה בתחום, החל מליווי צמוד מרגע קבלת ההחלטה, סיוע בפעילות מול הרשויות, חיבור לבעלי מקצוע נדרשים והכל...בלי לחץ, עם חיוך ובשלווה. אני מציעה לכם שירות כולל המשלב ייעוץ נדל"ן ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם כעורך-דין, מעצב פנים, יועץ משכנתאות, בודק נכסים מקצועי ובעלי מקצוע מקצועיים ומומלצים אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לחלקה יותר ונעימה יותר.


בקנייה או מכירת נכס, מדוע כדאי לבחור בי

תנו לי להיות הראש השקט שלכם לאורך כל הדרך. קניית דירה עשויה להיות תהליך מורכב,יקר ובעיקר גוזל זמן. תמהיל ההצלחה שלי נובע מתוך תפיסת העולם שלי כי הצלחת עסקה בנדל"ן היא התאמה מקסימלית במינימום זמן לנכס שהלקוח מחפש.  אני חותרת תמיד לצמצום פערים בין הקונה למוכר ויצירת עסקאות מנצחות עבור שני הצדדים. אני יודעת שעסקה טובה לכל הצדדים לא רק מתחילה בלחיצת יד אלא נגמרת בחיוך.

אתם צריכים יועצת נדל"ן מומחית לצדכם. מכירת דירה, גם בתנאי השוק הנוכחיים, עשויה להיות תהליך מעיק לעיתים. המטרה שלי היא יצירת התאמה מקסימלית של קונים פוטנציאליים לנכס שלכם במינימום זמן ובמחיר הטוב ביותר עבורכם.

כתושבת בעצמי של הוד השרון ומתוך אהבה אמיתית לעיר, אני מציעה לכם הכירות אישית עם השטח והבנה עמוקה של חיי הקהילה והשירותים במקום ומכך גם התאמה מושלמת לצרכים שלכם. אני מאמינה גדולה בשקיפות ומקצוענות, במתן הפרשנות המדויקת ביותר למצב הנתון בשטח ומתן כלים מתאימים לקבלת החלטות.מחפשים לקנות או למכור נכס בהוד-השרון והסביבה ? צרו איתי קשר, מבטיחה לספק לכם חוויה אחרת ממה שחשבתם או הכרתם.